przewoźnicy

Promocja Corendon Airlines

2021-12-22

Ruszyła „Promocja Wczesnej Rezerwacji” linii lotniczych Corendon Airlines. Kup bilet już teraz na loty od 1 kwietnia do 31 października 2022 r., i lataj niezwykle korzystnie dzięki zniżkom dochodzącym do 25%! Ostatni dzień, w którym można skorzystać z ofert Wczesnej Rezerwacji to 31 stycznia 2022 r.

 9H TJA 3

Można zarezerwować miejsce do urokliwych, słonecznych destynacji, do których latają linie Corendon Airlines, i polecieć na wakacje po obniżonej cenie. Najwspanialsze jest entuzjastyczne czekanie na dzień wylotu!

Linie lotnicze Corendon Airlines oferują 25% zniżki na wczesną rezerwację na loty między 1 kwietnia a 15 czerwca 2022 r. oraz 15% na loty między 16 czerwca a 31 października 2022 r. Osoby, które kupią bilety do 31 stycznia 2022 r., mogą skorzystać ze zniżek na wszystkie loty realizowane przez Corendon Airlines między Niemcami, Belgią, Holandią, Anglią, Austrią, Szwajcarią, Danią, Polską a najpiękniejszymi wakacyjnymi destynacjami Morza Śródziemnego, Turcji, Grecji, Hiszpanii, Włoch i Portugalii.

Ci, którzy planują swoją podróż z Corendon Airlines na radosne i relaksujące wakacje, otrzymują najkorzystniejsze ceny przelotów. Ponadto osoby, które kupią bilety w Corendon Airlines na podróże w obie stron, zyskują dodatkowe 10% zniżki.

Szczegółowe informacje i bilety oferowane są na stronie corendonairlines.com oraz w autoryzowanych biurach podróży.

 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail