polska

Insta Point w enoTarnowskie na Małopolskim Szlaku Kulinarnym

2021-12-27

Już 8,5 mln użytkowników w Polsce korzysta z Instagrama. Dominującą rolę na tym serwisie społecznościowym odgrywają ludzie młodzi, którzy coraz chętniej podejmują decyzje o wypadach turystycznych na podstawie „obrazków” właśnie z Instagrama. Lokalna Grupa Działania Dunajec-Biała w ramach prowadzonego przez nią Małopolskiego Szlaku Kulinarnego chce przyciągnąć turystów do winnic enoTarnowskie, na których pojawią się tzw. Instagram Point. Przypomnijmy że w Małopolsce zostały zidentyfikowane 3 regiony winiarskie, co zobrazowano na winiarskiej mapie Małopolski. EnoTarnowskie jest największym z regionów.

InstaPoint1

Idea jest prosta – najbardziej atrakcyjne wizualnie miejsca na winnicach będą oznaczone znakiem Instagram Point, zachęcając turystów do śledzenia profilu enoTarnowskie, wykonania zdjęcia/selfie i podzielenia się nim w Instagramie z oznaczeniem #winnenajlepszychwspomnień. Dzięki temu serwis wypełni się efektownymi fotografiami promującymi winnice położone w regionie enoTarnowskie. A jest co podziwiać w zasadzie o każdej porze roku! Złota polska jesień, to idealny moment, by wybrać się na weekend do winnic, z których rozciągają się wspaniałe widoki i skąd można podziwiać na przykład panoramę Tatr. Gościnność i serdeczność gospodarzy jest dodatkowym atutem do tego, żeby delektować się regionem, który można nazwać kolebką winiarstwa z uwagi na bogate tradycje uprawy winorośli.

Chcesz bliżej poznać winnice enoTarnowskie? Odwiedź stronę www.enotarnowskie.pl i odkryj miejsca, które przyciągają nie tylko znakomitymi winami, ale i ofertą na spędzenie wolnego czasu w duchu slow life. Tu życie toczy się nieśpiesznie, w otoczeniu malowniczych krajobrazów, ze smakiem świetnych trunków i lokalnej żywności.

– W Małopolsce obserwujemy rosnące zainteresowanie turystyką kulinarną, jednak z różnych względów ten potencjał nie jest optymalnie wykorzystany. Dlatego podejmujemy szereg działań, aby dotrzeć z naszymi skarbami do jak najszerszego grona odbiorców – mówi Jan Czaja z LGD Dunajec-Biała.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail