Święta w cypryjskim klimacie

Na Cyprze, skąd wszak blisko do Ziemi Świętej, Boże Narodzenie ma swój wyjątkowy klimat. Najlepiej można go poczuć, odwiedzając tradycyjne wioski, które z okazji świąt przybierają wyjątkowy wygląd.

r12rt 285398 713230

Nic więc dziwnego, że #visitcyprus promuje te sezonowe atrakcje. Agros, Platres, Kyperounta, Kalopanagiotis i Kakopetria na Boże Narodzenie zmieniają swój wygląd i zaczynają emanować wyjątkową atmosferą, która zachwyca każdego. Ten niezwykły wystrój oraz wszelkie okołoświąteczne atrakcje można podziwiać od 10 grudnia do 6 stycznia. Co tam znajdziemy? Ponad 300 warsztatów winiarskich i gastronomicznych, zorganizowane spacery przyrodnicze, restauracje z pysznym świątecznym menu i wiele innych niespodzianek. Wszystkie pięć wiosek położonych jest w malowniczych górach Trodos.

Platres

, Kyperounta, Kalopanagiotis i Kakopetria na Boże Narodzenie zmieniają swój wygląd i zaczynają emanować wyjątkową atmosferą, która zachwyca każdego. Ten niezwykły wystrój oraz wszelkie okołoświąteczne atrakcje można podziwiać od 10 grudnia do 6 stycznia. Co tam znajdziemy? Ponad 300 warsztatów winiarskich i gastronomicznych, zorganizowane spacery przyrodnicze, restauracje z pysznym świątecznym menu i wiele innych niespodzianek. Wszystkie pięć wiosek położonych jest w malowniczych górach Trodos. PLATRES Wioska ta leży na wysokości 1100 m n.p.m. Jej malowniczy układ przypomina amfiteatr. Miejsce to jest bardzo popularne również w wakacje i oferuje zakwaterowanie w oryginalnych hotelach. Oprócz wspaniałych szlaków przyrodniczych, w...ANNA SIENKIEWICZ

Wydanie: 12/2021, ŚWIAT BRANŻY
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail