Rynek Turystyczny

Najnowsze wydanie Rynku Turystycznego

2022-08-04

W najnowszym numerze Rynku Turystycznego między innymi:

OKl07

 

Burzliwy czas na lotniskach i w liniach lotniczych

Sytuacja w lotnictwie pasażerskim w Europie wciąż daleka jest od przedpandemicznej, ale widać już wyraźne oznaki powrotu do dawnych wyników, zwłaszcza w mniejszych portach lotniczych. Jednak wciąż branża stąpa po kruchym lodzie, a niektórzy przewoźnicy nadal walczą o przetrwanie.

 

Czerwiec dobry dla hoteli w Europie

Jak okazuje się czerwiec okazał się dla hotelarzy i osób wynajmujących miejsca noclegowe bardzo dobry. Zarówno poziom wynajmu jak i ceny były wyższe niż w roku 2019, a więc przed pandemią. Tak wynika z danych IGHP oraz firmy AirDNA.

 

Jesteśmy w stanie zapewnić naszym gościom atrakcje o każdej porze roku

Przygotowując ofertę dla naszych gości analizujemy wnikliwie sytuację na rynku i wychodzimy z propozycją na każdą porę roku. Naszym celem jest promowanie wypoczynku na Mazurach nie tylko latem roku – mówi Natalia Kurman Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Hotel Mrągowo Resort & Spa


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail