Międzynarodowe Targi Turystyki i czasu wolnego - 22-24 marca, Wrocław

2024-03-11

To już15. edycja Międzynarodowych Targów Turystyki i czasu wolnego. Odbędzie się 22-24 marca we Wrocławiu.

mtt2023 14

Na terenie Tarczyński Arena Wrocław pojawi się ponad 200 wystawców z Polski i ze świata. Zaprezentuje się wiele lokalnych atrakcji oraz takich miejsc, o których istnieniu jeszcze nie słyszeliście.

Oprócz stoisk wystawców na odwiedzających będzie czekało wiele dodatkowych atrakcji. Festiwal Podróżników „Swoją drogą” to już stały i kluczowy punkt programu. Swoją obecność potwierdziło już 18 podróżników.

Festiwal Kulinarny to gotowanie na żywo – każdego dnia zaprezentujemy inną kuchnię, a przygotowane potrawy będą dla gości ucztą. Producenci produktów regionalnych również będą mieli swoją strefę.

Oprócz nowych inspiracji i wiedzy, materiałów i broszur turystycznych, wielu rozmów – do zdobycia będzie wiele wejściówek, nagród, gadżetów. Wśród nich wyjazdy weekendowe i nagroda główna – to na razie zostanie niespodzianką.

W targowy piątek przedstawiciele sektora turystycznego wezmą udział w warsztatach i spotkaniach branżowych. Zostaną również ogłoszeni laureaci nagrody branżowej – Kryształy Turystyki.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail