przewoźnicy

KLM wprowadza tenisówki do munduru

2024-05-04

Już wkrótce, od 6 maja 2024 r. linie lotnicze KLM wprowadzają zmianę w umundurowaniu swojego personelu. W trosce o większy komfort i lepsze samopoczucie w pracy, do munduru będzie można nosić buty sportowe typu „sneaker”. Personel KLM będzie mógł wybrać własne tenisówki (które muszą spełniać określone wymagania) lub kupić specjalnie opracowane obuwie dla KLM, zaprojektowane przez firmę Filling Pieces.

personel KLM w tenisowkach 1


Zezwalając na buty sportowe do munduru, KLM odpowiada na potrzeby swoich pracowników, zwłaszcza tych, którzy spędzają dużo czasu na nogach i potrzebują wygodnego obuwia do pracy. Również niektóre osoby, które noszą czółenka potrzebują alternatywy. Noszenie sneakersów do munduru staje się coraz bardziej powszechne wśród linii lotniczych i jest w duchu obecnych czasów.

Zeszłoroczny pilotaż przeprowadzony przez KM dowiódł, że noszenie tenisówek znacznie poprawia samopoczucie pracowników, dlatego linia zdecydowała wprowadzić je na stałe.

W zeszłym roku mogłam przetestować tenisówki jako część mojego munduru. Po latach klasycznej stylizacji z czółenkami, teraz z wielką przyjemnością noszę sneakersy! Wygodne buty to obietnica dobrego lotu!” – powiedziała Willeke van den Boomgaard, która jest starszą szefową pokładu na lotach KLM.

 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail