Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Poznańskie targi w skromnej odsłonie

Tour Salon to impreza o długiej historii i tradycji. Jednak tegoroczna edycja nie była tak dobra, jak można oczekiwać po takiej marce. Co nie oznacza, że była to impreza nieudana.

 

 rt 2019 02z 12

  Nie można nie zauważyć mniejszej niż zwykle liczby wystawców. Pojawiło się jednak wielu poważnych wystawców, np.: Saksonia, Polska Organizacja Turystyczna, Śląska Organizacja Turystyczna czy Mazowsze. Jak co roku odbyły się rozmaite szkolenia, seminaria i wręczano nagrody w konkursach branżowych. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Agentów Turystycznych przy okazji targów przeprowadziło szkolenie sprzedażowe dla swoich członków. Izba Turystyki RP ogłosiła laureatów konkursu na Touroperatora Roku 2018, którego patronem medialnym był „Rynek Turystyczny”. Pierwsze miejsce zajęła Itaka, drugie Rainbow, trzecie zaś Coral Travel. Wręczono również nagrodę dla Najlepszego Organizatora Turystyki Egzotycznej. Zostało nim biuro CT Poland. Nagrodę dla najlepszego Organizatora Turystyki Autokarowej odebrał przedstawiciel biura Buksa Travel. W części dla konsumentów odbył się m.in. festiwal podróżniczy Śladami Marzeń. Podczas festiwalu wręczono nagrody Złoty Ślad. Laureatem pierwszej został Dominik Szmajda za wyprawę „Pontonem przez Kongo”. Drugą zdobył Ryszard Jakubowski za projekt „Via Balkanica”, trzecią zaś Anna Majchrzak i Paweł Szymański za wyprawę „Rowerowa Japonia”. Nowe przepisy – co można i czy można coś zmienić Reakcja „Rynku Turystycznego” wraz z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi zorganizowała spotkanie dotyczące nowej rzeczywistości prawnej, w jakiej musi...


Wydanie: 2/2019, TARGI

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności