hotele

Sheraton Grand Warsaw gotowy do wirtualnych spotkań

2021-03-28

W sali balowej hotelu Sheraton Grand Warsaw powstało nowoczesne studio konferencyjne, z którego można prowadzić spotkania wirtualne i hybrydowe. Partnerem projektu jest firma BSC AV, od wielu lat dostarczająca profesjonalne usługi AV.

Sheraton

„To odpowiedź na aktualną sytuację i potrzeby klientów związane z prowadzeniem konferencji online” – mówi dyrektor sprzedaży hotelu Magdalena Maciejewska.

Studio jest kompleksowo wyposażone w ekran wielkości 12 x 3m, oświetlenie efektowe i frontowe, nagłośnienie i mikrofony bezprzewodowe.

Aby spotkanie – mimo że wirtualne – miało wymiar jak najbardziej personalny, BSC AV oferuje klientom platformę do interakcji między uczestnikami i interakcji prelegentów z uczestnikami spotkania (m.in. ankiety, czat, głosowanie).

W studiu można organizować nagrania, transmisje online, a także każdy rodzaj wydarzenia, łącznie z symultanicznym tłumaczeniem.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail