LOT przewoźnikiem uczestników Igrzysk Europejskich 2023

Przewoźnik podpisał umowę z Polskim Komitetem Olimpijskim, zgodnie z którą na pokładach jego samolotów przylecą do Małopolski uczestnicy Igrzysk Europejskich 2023.

 We współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim LOT przywiezie do Krakowa i Katowic zawodników oraz drużyny aż z 56 miast całej Europy. III Igrzyska Europejskie Kraków-Małopolska 2023 to największa multidyscyplinarna impreza sportowa w Europie – po raz pierwszy organizowana na terenie Unii Europejskiej. Wydarzenie jest organizowane co cztery lata z udziałem 50 reprezentacji krajów europejskich. Program III Igrzysk Europejskich 2023 przewiduje około 28-30 dyscyplin, spośród których przynajmniej 24-26 to sporty olimpijskie. Decyzja o powierzeniu Miastu Kraków i Regionowi Małopolska organizacji III Igrzysk Europejskich zapadła w czerwcu 2019 r. na nadzwyczajnym posiedzeniu Zgromadzenia Ogólnego Stowarzyszenia Europejskich Komitetów Olimpijskich (The European Olympic Committees – EOC). 


Wydanie: 6/2021, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail