Karkonosze slow, czyli z dala od utartych szlaków

Powiat karkonoski począwszy od południa obejmuje swoim zasięgiem przepiękne pasmo Karkonoszy, przez zachód – Góry i Pogórze Izerskie, północ – Góry i Pogórze Kaczawskie oraz wschód – Rudawy Janowickie, otaczając w ten sposób Kotlinę Jeleniogórską.

rt 2021 06b 12

Powiat Karkonoski to nie tylko majestatyczne góry Karkonoszy, choć ich piękno urzekło już niejednego turystę. Powiat Karkonoski to również unikatowe stawy otoczone bujną zielenią, oferujące moc atrakcji i niezapomnianych widoków szlaki konne i rowerowe. To stała obecność kultury, zabytków, a także wyjątkowa kuchnia. To miejsce, gdzie z dala od utartych szlaków, niezapomnianie można spędzić czas. To miejsce, w którym obcując z piękną naturą i majestatyczną urodą górskich krajobrazów, poczuć można wewnętrzne wyzwolenie i ukojenie. Karkonosze, Rudawy Janowickie, Góry Izerskie, Góry Kaczawskie i Kotlina Jeleniogórska mają turystom bardzo wiele do zaoferowania i nie chodzi tu jedynie o powszechnie znane szlaki, które w szczycie sezonu są wprost oblegane. To również miejsca mniej znane, mniej oczywiste lub całkiem zapomniane. Powiat Karkonoski jest idealnym miejscem na odpoczynek każdą porą roku, bez względu na to, czy świeci słońce, pada deszcz czy sypie śnieg. 

WIOSNA – GALOPUJĄC Z NATURĄ

Wiosna w górach to niezwykła pora roku. Gdy wysoko w górach panują jeszcze zimowe warunki, w dolinach przyroda już budzi się do życia. Jest to idealna pora, aby poobcować z naturą. Turystyka konna to forma aktywnego wypoczynku oferująca tak wiele doznań – bliższy kontakt z naturą – zwierzyną leśną, no i koniem, na...KAMILA BARAN

Wydanie: 6/2021, PREZENTACJE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail