hotele

Airbnb wprowadza kategorię Ikony

2024-05-05

Plus nowe funkcje, które sprawiają, że planowanie wycieczek grupowych będzie o wiele łatwiejsze niż kiedykolwiek.

 

Arbnb2

Airbnb prezentuje Ikony - nową kategorię niezwykłych przeżyć, w czasie których gospodarzami są największe nazwiska ze świata muzyki, filmu, telewizji, sztuki, sportu i nie tylko. Ikony pozwalają  wejść do świata, filmu i fantazji. Odpłynąć z filmem Odlot. Spędzić noc w Muzeum Ferrari. Spędzić czas z Kevinem Hartem.

 

Pierwszych 11 ikon na Airbnb. Nowe atrakcje będą pojawiać się na całym świecie przez cały rok.

 

Ikony przenoszą Cię do światów, które do tej pory istniały tylko w Twojej wyobraźni” – mówi Brian Chesky, współzałożyciel i dyrektor generalny Airbnb. „W miarę jak życie staje się coraz bardziej cyfrowe, skupiamy się na wprowadzaniu magii do prawdziwego świata. Dzięki Ikonom stworzyliśmy najbardziej niezwykłe doświadczenia na Ziemi”.

 

Oto pierwszych 11 Ikon:

 

 • Zrelaksuj się Odlotowym domu! - Śpij w jednym z najbardziej kultowych domów Disneya i Pixara - tak on naprawdę płynie. Będziesz odkrywać Świat Carla w jego szczegółowo zrekonstruowanym domu z ponad 8000 balonami pośród malowniczych czerwonych skał Abiquiu w Nowym Meksyku.

 

 • Spędź noc w Muzeum Ferrari - Zanurz się w świecie wyścigów podczas pobytu w Muzeum Ferrari w Maranello we Włoszech. Będziesz spać na łóżku wykonanym z tej samej skóry, co fotele Ferrari, przejedziesz okrążenie z ambasadorem Scuderia Ferrari, kierowcą Markiem Gené i udasz się, jako VIP, na najważniejszy wyścig w Emilii-Romanii.

 

 • Wejdź do X-Men '97 - Żyj jak X-Men, przebywając w animowanej rekonstrukcji 2D X-Mansion firmy Marvel Animation w Westchester w stanie Nowy Jork w. Będziesz odkrywać swoje niezwykłe zdolności, a nawet potrenujesz w Danger Room.

 

 • Zostań VIP-em z Kevinem Hartem - Kevin Hart zabierze Cię do wnętrza jego Coramino Live Lounge na wieczór z plejadą gwiazd. Dołączysz do Kevina i jego przyjaciół w tej sekretnej restauracji, gdzie zafundują Ci degustację tequili i będziesz podziwiał stand-up w wykonaniu najlepszych komików.

 

 • Obudź się w Muzeum Orsay - Zatrzymaj się w kultowej sali zegarowej paryskiego muzeum sztuki, która została przekształcona w luksusową sypialnię przez Mathieu Lehanneura, projektanta pochodni i znicza Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 r. Z tarasu będziesz świadkiem historycznej ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich nad Sekwaną.

 

 • Dołącz do sesji z Doja Cat - Świeżo po trasie koncertowej z występami na największych scenach świata, Doja zaprasza Cię na znacznie bardziej intymne przeżycie. Będziesz cieszyć się niezapomnianym wrażaniami kameralnego występu, nagrodzonej Grammy, artystki z jej ulubionymi piosenkami i utworami z najnowszego albumu.

 

 • Zatrzymaj się w domu Purple Rain Prince’a - Prince kupił dom w Minneapolis w stanie Minnesota, który pojawił się w legendarnym filmie Purple Rain, ale do tej pory nie był on nigdy udostępniony publiczności. Poznaj dom i oszalej na punkcie rzadkich i wyjątkowych utworów ze świata Prince’a podczas ekskluzywnej sesji studyjnej.

 

 • Gra z Khabym Lame – Gwiazda TikToka, Khaby Lame, zaprasza Cię do swojego rodzinnego miasta - Mediolanu we Włoszech, by przeżyć niesamowitą nocną rozgrywkę. Zatrzymasz się w jedynym w swoim rodzaju lofcie gamingowym, który zaprojektował sam Khaby. Będziesz uczyć się od niego, (#learnfromkhaby) i zmierzysz się z nim w Fortnite Battle Royale.

 

 • Wybierz się w trasę z Feidem - Dołącz do supergwiazdy reggaeton w jego światowej trasie FERXXOKALIPSA na cały tydzień. Dołączysz do ekipy na próbach, pojedziesz autobusem wycieczkowym i uzyskasz dostęp za kulisy każdego występu.

 

 • Żyj jak gwiazda Boolwod Janhvi Kapoor - Odwiedź, nigdy wcześniej nie udostępniany, dom rodzinny gwiazdy Bollywood w Chennai w Indiach.

 

 • Twórz najważniejsze wspomnienia dzięki „W głowie się nie mieści 2” - W oczekiwaniu na premierę nowego filmu wytwórni Disney i Pixar „W głowie się nie mieści 2” 12 czerwca, zapraszamy na noc do Kwatery Głównej, centrum kontroli emocji Riley. Twoja gospodyni, Joy, powita Cię w swoim tętniącym życiem świecie.

 

Ikony są dostępne w osobnej kategorii bezpośrednio na stronie głównej. Większość jest darmowa, a wszystkie kosztują mniej niż 100 dolarów (ok. 400 zł.) za gościa. Specjalne odliczanie pokazuje czas do momentu aktywacji każdej ikony, a goście mogą poprosić o rezerwację za pośrednictwem aplikacji. Ci, którzy będą mieli szczęście i zostaną wybrani, otrzymają cyfrowy złoty bilet. W 2024 r. dostępnych będzie ponad 4000 biletów.1

 

Nowe funkcje dla wycieczek grupowych

Ponad 80% rezerwacji na Airbnb to wycieczki grupowe, ale aplikacja nie została zaprojektowana dla grup. Dlatego wprowadzamy nowe funkcje, dzięki którym planowanie wycieczek grupowych stanie się łatwiejsze niż kiedykolwiek:

 

 • Wspólna Lista Życzeń – możesz teraz łatwo współdzielić swoją Listę życzeń z innymi współpasażerami, zapraszając ich do dodawania domów, pisania notatek i głosowania na ofertach. Kiedy udostępniasz je innym osobom, aplikacja tworzy listę życzeń z tymi domami.

 

 • Nowa zakładka Wiadomości – Odświeżona zakładka Wiadomości umożliwia teraz wszystkim osobom w podróży wysyłanie wiadomości do gospodarza w wątku grupowym. Uproszczony design łączy wszystkie wiadomości gości, gospodarzy i obsługi klienta w jednym miejscu, co ułatwia przeszukiwanie wiadomości. Dzięki opcji reakcji goście i gospodarze mogą odpowiadać za pomocą emotikonów, a szybkie odpowiedzi sugerowane przez sztuczną inteligencję pomagają gospodarzom natychmiastowo odpowiadać na często zadawane pytania.

 

 • Zaproszenia do podróży – Po zarezerwowaniu wycieczki możesz zaprosić innych, aby dołączyli do Ciebie za pomocą cyfrowych pocztówek miejsca docelowego, ilustrowanych przez artystów z całego świata. Każda osoba dołączająca do wycieczki otrzyma wszystkie szczegóły rezerwacji, w tym pełny adres, hasło do Wi-Fi i instrukcje dotyczące zameldowania.

 

Usprawnienia dla gospodarzy

Edycja letnia 2024 zawiera także usprawnienia dla gospodarzy, opracowane na podstawie ich opinii. Rozszerzyliśmy panel zarobków o interaktywne wykresy wyników i automatyczne raporty o zarobkach. Nasza zaktualizowana karta „Oferty” daje gospodarzom większą kontrolę podczas tworzenia i edytowania fotowycieczek prezentujących ich przestrzeń. Umożliwiliśmy także prosty sposób szybkiego przełączania się między stroną gościa i hosta w aplikacji.

 

Ikony i nowe funkcje dla wycieczek grupowych są dostępne już od dziś. Aktualizacje dla gospodarzy także, już dziś od momentu rejestracji w Airbnb Early Access.

 


Aktualności

To też może Cię zainteresować







W najnowszym wydaniu
 




Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.



Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail