Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


 Turystyczny Poznań z prestiżową nominacją

Poznań jako jedyne z polskich miast znalazł się wśród 20 europejskich lokalizacji, które powalczą w tym roku o tytuł European Best Destination 2019, czyli miejsca, które będzie najlepszym celem podróży w Europie w nadchodzącym roku.

 

 rt 2018 10z 17

 

Konkurs organizowany jest od 2009 r. przez European Best Destinations. To działająca w Brukseli organizacja, która promuje turystykę i kulturę w całej Europie. Współpracuje ściśle ze wspieranym przez Komisję Europejską projektem EDEN (European Destinations of Excellence, czyli Modelowe Ośrodki Turystyczne Europy), który dba o rozwój nowoczesnej, zrównoważonej turystyki w całej Unii Europejskiej. O tytuł miasta najbardziej wartego odwiedzenia w 2019 roku będzie walczyć 20 miejscowości. Połowa z nich to najczęstsze cele podróży w Europie. Kolejne 10 miast wybrali sami organizatorzy: zaprosili do konkursu te miejscowości, które są najbardziej na topie i o których najwięcej się mówi na portalach społecznościowych. W finałowej 20 znalazł się także Poznań – jako jedyne polskie miasto. – Wybór Poznania był oczywisty – informuje Maximilien Lejeune, szef European Best Destinations. – Od 10 lat analizujemy popularność europejskich miast, które najczęściej są celami podróży. Stworzyliśmy barometry e-turystyki, które pozwalają nam zobaczyć wahania tej popularności. Poznań jest obecnie w gronie europejskich miast, których popularność rośnie najszybciej – jest wśród najczęściej fotografowanych i komentowanych miejscowości. Dlaczego? Ponieważ...Opr. Andrzej Jarczewski

Wydanie: 10/2018, PREZENTACJE

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności