TT Warsaw 2018

Podczas tegorocznej edycji TT Warsaw Pałac Kultury i Nauki będzie gościł blisko 500 wystawców z ponad 50 krajów, a przedstawiciele branży turystycznej, oprócz spotkań na stoiskach, będą mieli okazję wziąć udział w licznych wydarzeniach przeznaczonych dla profesjonalistów. Krajem partnerskim są w tym roku Włochy.

 rt 2018 11z 12

  Kraj partnerski zostanie zaprezentowany nie tylko podczas uroczystego otwarcia targów, ale także podczas kolejnych konferencji, prezentacji czy degustacji. Swoją ofertę przedstawią też niektóre regiony, takie jak choćby Emilia- Romania. W tym wypadku zapowiadane jest spotkanie z Alberto Tombą, włoskim narciarzem alpejskim, pięciokrotnym medalistą olimpijskim, czterokrotnym medalistą mistrzostw świata oraz zdobywcą Pucharu Świata. Alberto Tomba opowie o możliwościach uprawiania sportów zimowych w regionie. Ponadto jak zawsze odbędą się liczne konferencje, seminaria, prezentacje, panele dyskusyjne i spotkania B2B. Zapewnią one szeroki dostęp do wiedzy i informacji oraz pozwolą na poszerzenie horyzontów i nawiązanie nowych kontaktów, a konkursy umożliwią uhonorowanie wyróżniających się w ocenianych obszarach krajów, regionów i poszczególnych przedsiębiorców.

Turystyka przyjazdowa i krajowa również znalazła swoje miejsce w merytorycznej części targów. Rosnące zainteresowanie agroturystyką znalazło swoje odzwierciedlenie w seminarium „Promocja oferty turystyki wiejskiej”, przygotowanym przez Ministerstwo...


Wydanie: 11/2018, TARGI
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail