Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Wypoczynek na pokładzie

i 1

 

Jeszcze kilkanaście lat temu turystyka morska wielu osobom wydawała się marginalna i kojarzona głównie z możliwością przetransportowania pasażerów. Dziś to nie tylko pełnoprawna, ale również niezwykle dynamicznie rozwijająca się gałąź branży turystycznej.

 rt 2018 12z 20

  Ten rodzaj turystyki rozwija się nie tylko w skali globalnej, ale również na naszym rynku. Dotyczy to każdego z segmentów rynku – od czarterów łodzi przez turystykę promową po wycieczkowce. Te ostatnie dzięki swojej spektakularności i medialności są doskonałą reklamą całego segmentu. Dziś w Polsce wiele firm i agencji zajmuje się sprzedażą nie tylko biletów na prom, ale także wypoczynku na pokładzie. 

Wycieczkowce

Dzięki rosnącemu zainteresowaniu tą formą wypoczynku armatorzy energicznie rozwijają swoją ofertę, wprowadzając nowe jednostki i stale modernizując już pływające. Można uznać, że odbywa się swoisty wyścig na nowe atrakcje. Przykładem tego wyścigu jest informacja ogłoszona niedawno przez Carnival Cruise Line, jednego z potentatów branży. Otóż firma poinformowała, że na nowym statku Carnival Panorama, który wypłynie na morza w grudniu przyszłego roku, powstaną zupełnie nowe atrakcje, których nikt dotychczas nie oferował. Na pasażerów będzie czekać pierwszy park trampolin na morzu, który zajmie dwa poziomy i wraz ze strefą wspinaczkową i sky zone zajmie około 3 tys. m kw. Jeszcze dalej idzie fantazja, jeśli chodzi o kolejny ze statków, które armator zamierza wprowadzić do służby. Jednostka Mardi Gras ma być gotowa w 2020 r. i, jak zapewniają przedstawiciele Carnival Cruise, będzie to coś zupełnie nowego. Statek ma być największą jednostką we flocie armatora i mieć długość ponad 330 m....Zbigniew Adamów-Bielkowicz

Wydanie: 12/2018, TRANSPORT

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności