Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Ecco Travel – katalog egzotyki na sezon 2019-2020

2019-04-01

Nowy katalog z ofertą egzotyczną Ecco Travel trafił właśnie do agentów. Poznański touroperator stawia w tym sezonie na loty bezpośrednie i indywidualną konfigurację wyjazdów. Jak co roku, sporo jest też nowości.

ET 3

Ecco Travel konsekwentnie rozbudowuje swoją ofertę programów opartych o loty bezpośrednie. Dzięki ścisłej współpracy z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT oraz innymi przewoźnikami w nadchodzącym sezonie można skorzystać między innymi z bezpośrednich połączeń na Sri Lankę, do Indii, Japonii, Jordanii, Korei, Chin czy USA. Lista bezpośrednich kierunków jest znacznie dłuższa i jak zapewnia Katarzyna Słowińska, jeszcze w tym roku będzie powiększona o nowe opcje. Loty bezpośrednie dostępne są nie tylko z Warszawy, ale także z Krakowa, Gdańska, Katowic, Wrocławia i Poznania.

Specjalnością Ecco Travel są egzotyczne programy objazdowe. Są one tworzone głównie w oparciu o loty rejsowe. Jak wyjaśnia, Katarzyna Słowińska, dyrektor operacyjny, daje to dużo lepszą elastyczność w kreowaniu oferty i zapewnia komfort podróży. Dzięki temu Ecco Travel unika też tego, co jest zmorą operatorów czarterowych – masowych anulacji w przypadku braku odpowiedniej ilości chętnych.

– Nasze programy możemy realizować nawet dla dwojga podróżnych – wyjaśnia Katarzyna Słowińska.

Od kilku sezonów Ecco Travel rozwija także możliwość indywidualnej aranżacji wyjazdu.

- Nasze programy to baza do dowolnej modyfikacji. Każdy klient może sam stworzyć zawartość programu, czas trwania, opcje przelotu i pobytu w hotelach. Coraz częściej klienci łączą zwiedzanie z wypoczynkiem, także w przypadku wyjazdów krótszych niż 7 dni, lub planują odwiedzenie więcej niż jednego kraju w czasie jednej podróży – tłumaczy dyrektor operacyjny Ecco Travel.

Najwięcej emocji przy każdej premierze dostarczają jednak nowości. W przypadku Ecco Travel nadchodzący sezon będzie pod tym względem niezwykle bogaty.

- Jedną z nowości już zaprezentowaliśmy. Jesteśmy niekwestionowanym liderem, jeśli chodzi o wyprawy do Chin i jako pierwsi w Polsce przygotowaliśmy programy niewymagające opłat wizowych – mówi Katarzyna Słowińska – Na bazie tego produktu wprowadzamy kolejną nowość, programy łączone „Chiny i Tajlandia” oraz „Chiny i Japonia”. W przyszłym roku w Japonii odbędą się igrzyska olimpijskie i koszty podróży do tego kraju zdecydowanie wzrosną, warto więc wykorzystać szansę i wybrać się tam jak najszybciej. Pozostałe nowości pojawiają się w każdym segmencie produktowym. Są to m. in. program „Wietnam w pigułce” z przystankiem w Katarze (dwa noclegi w Doha), Korea Południowa (z lotem bezpośrednim), nowe luksusowe hotele na Jamajce czy weekendowe wycieczki do Gruzji (przez cały rok).

Premierze nowego katalogu towarzyszy promocja sprzedażowa, w której klienci mogą skorzystać z szeregu udogodnień, m. in. z gwarancji stałej ceny czy pośrednictwa wizowego gratis. Promocja potrwa do 5 maja.


Aktualności

Polecamy także:

Konkurs EDEN rozstrzygnięty. Zwycięzcą jest…
Gołdap Mazurski Zdrój została zwycięzcą tegorocznego konkursu EDEN na „Najlepsze Europejskie Destynacje Turystyczne” w kategorii turystyka zdrowotna i wellness....

Wakacje Polaków według Mondial Assistance
W tym roku na letni urlop wybiera się 65 proc. Polaków. Połowa z nich zostanie w kraju, a druga połowa wyjedzie za granicę. W czołówce najpopularniejszych...

KLM pracuje nad samolotem przyszłości
Holenderskie Linie KLM i Politechnika w Delft rozpoczęły prace nad nowym, paliwooszczędnym modelem samolotu przyszłości. Model pokazowy zostanie zaprezentowany w...

Co trzeci Polak na urlopie za granicą nie ma ubezpieczenia
Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Przy planowaniu zagranicznych wyjazdów warto pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu zdrowotnym i finansowym. Z raportu...

Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności