Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


 Ecco Travel – katalog egzotyki na sezon 2019-2020

2019-04-01

Nowy katalog z ofertą egzotyczną Ecco Travel trafił właśnie do agentów. Poznański touroperator stawia w tym sezonie na loty bezpośrednie i indywidualną konfigurację wyjazdów. Jak co roku, sporo jest też nowości.

ET 3

Ecco Travel konsekwentnie rozbudowuje swoją ofertę programów opartych o loty bezpośrednie. Dzięki ścisłej współpracy z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT oraz innymi przewoźnikami w nadchodzącym sezonie można skorzystać między innymi z bezpośrednich połączeń na Sri Lankę, do Indii, Japonii, Jordanii, Korei, Chin czy USA. Lista bezpośrednich kierunków jest znacznie dłuższa i jak zapewnia Katarzyna Słowińska, jeszcze w tym roku będzie powiększona o nowe opcje. Loty bezpośrednie dostępne są nie tylko z Warszawy, ale także z Krakowa, Gdańska, Katowic, Wrocławia i Poznania.

Specjalnością Ecco Travel są egzotyczne programy objazdowe. Są one tworzone głównie w oparciu o loty rejsowe. Jak wyjaśnia, Katarzyna Słowińska, dyrektor operacyjny, daje to dużo lepszą elastyczność w kreowaniu oferty i zapewnia komfort podróży. Dzięki temu Ecco Travel unika też tego, co jest zmorą operatorów czarterowych – masowych anulacji w przypadku braku odpowiedniej ilości chętnych.

– Nasze programy możemy realizować nawet dla dwojga podróżnych – wyjaśnia Katarzyna Słowińska.

Od kilku sezonów Ecco Travel rozwija także możliwość indywidualnej aranżacji wyjazdu.

- Nasze programy to baza do dowolnej modyfikacji. Każdy klient może sam stworzyć zawartość programu, czas trwania, opcje przelotu i pobytu w hotelach. Coraz częściej klienci łączą zwiedzanie z wypoczynkiem, także w przypadku wyjazdów krótszych niż 7 dni, lub planują odwiedzenie więcej niż jednego kraju w czasie jednej podróży – tłumaczy dyrektor operacyjny Ecco Travel.

Najwięcej emocji przy każdej premierze dostarczają jednak nowości. W przypadku Ecco Travel nadchodzący sezon będzie pod tym względem niezwykle bogaty.

- Jedną z nowości już zaprezentowaliśmy. Jesteśmy niekwestionowanym liderem, jeśli chodzi o wyprawy do Chin i jako pierwsi w Polsce przygotowaliśmy programy niewymagające opłat wizowych – mówi Katarzyna Słowińska – Na bazie tego produktu wprowadzamy kolejną nowość, programy łączone „Chiny i Tajlandia” oraz „Chiny i Japonia”. W przyszłym roku w Japonii odbędą się igrzyska olimpijskie i koszty podróży do tego kraju zdecydowanie wzrosną, warto więc wykorzystać szansę i wybrać się tam jak najszybciej. Pozostałe nowości pojawiają się w każdym segmencie produktowym. Są to m. in. program „Wietnam w pigułce” z przystankiem w Katarze (dwa noclegi w Doha), Korea Południowa (z lotem bezpośrednim), nowe luksusowe hotele na Jamajce czy weekendowe wycieczki do Gruzji (przez cały rok).

Premierze nowego katalogu towarzyszy promocja sprzedażowa, w której klienci mogą skorzystać z szeregu udogodnień, m. in. z gwarancji stałej ceny czy pośrednictwa wizowego gratis. Promocja potrwa do 5 maja.


Aktualności

Polecamy także:

Ruszyły zgłoszenia do konkursu EDEN
Od 17. kwietnia obiekty i miejsca, które swoją ofertę opierają na turystyce medycznej, uzdrowiskowej lub SPA i Wellness mogą zgłaszać się do konkursu EDEN na...

CPK - start konsultacji branżowych
Spółka Centralny Port Komunikacyjny rozpoczęła proces uzgodnień strategicznych z partnerami branżowymi. Podczas inauguracyjnego spotkania, w którym wzięło...

Port Lotniczy Wrocław - świetny pierwszy kwartał
W pierwszym kwartale 2019 roku Port Lotniczy Wrocław obsłużył blisko 700 tys. pasażerów. To o 14,2% więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku. Najbardziej...

Polskie all inclusive nie tylko w hotelach
Polacy mają coraz wyższe oczekiwania dotyczące warunków wypoczynku. W ubiegłym roku największym powodzeniem cieszyły się hotele o wysokim standardzie, a ponad...

Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl    

Hotelarz www.e-hotelarz.pl    

Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności