Wizz Air opytmalizuje rozkłady z Sabre

Wizz Air, największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, skorzysta z zaawansowanych technologii Sabre w celu optymalizacji złożonych procesów związanych z zarządzaniem i optymalizacją rozkładów połączeń lotniczych.

rt 2020 01a 05

Wizz Air dołączył do ponad 80 linii lotniczych, które wprowadziły u siebie technologie Sabre w zakresie zarządzania i optymalizacji rozkładów lotów. Sabre AirVision Schedule Manager pozwala analitykom realizować realny harmonogram połączeń, który optymalizuje wykorzystanie przepustowości i połączeń pasażerskich z jednoczesnym przestrzeganiem ograniczeń. Do tej pory rozwiązanie pomogło liniom lotniczym osiągnąć do 9 proc. przyrostu zysku operacyjnego i do 12 proc. wzrostu wydajności. – Wprowadzenie odpowiedniej technologii do planowania i ustalania harmonogramów ma znaczący wpływ na optymalizację przychodów i redukcję kosztów, a także na prowadzenie solidnej i wydajnej działalności – powiedział George Michalopoulos, dyrektor handlowy Wizz Air. – Kompleksowy pakiet Sabre zapewnia Wizz Air inteligentne i elastyczne możliwości potrzebne do wdrażania zoptymalizowanych rozkładów – dodał. – Wizz Air ma ambitny plan rentownej ekspansji, dlatego potrzebował silnego partnera technologicznego – wskazał Alessandro Ciancimino, wiceprezes ds. sprzedaży w Europie z działu Travel Solutions w Sabre. – Pakiet technologii Sabre pomaga liniom lotniczym szybciej wprowadzać rozkłady na rynek, szybko reagować na zmieniające się warunki w czasie rzeczywistym i skuteczniej zarządzać rosnącą siecią połączeń. Wizz Air to największa tania linia lotnicza w Europie Środkowej i Wschodniej. Oferuje ponad 700 połączeń z 25 baz, łącząc 152 kierunki w 44 krajach. Zespół ponad 5 tys. specjalistów z branży lotniczej zapewnia doskonałą obsługę i bardzo niskie ceny, co sprawia, że Wizz Air jest preferowanym wyborem 38 mln pasażerów w ciągu ostatnich 12 miesięcy. 


Wydanie: 1/2020, AKTUALNOŚCI
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail