Mało znane miejsca na piesze wędrówki

Linie Emirates przygotowały coś specjalnego dla osób, które marzą o wakacjach z dala od najbardziej obleganych atrakcji turystycznych, za to pełnych przygód, nowych wrażeń i zachwycających krajobrazów.

rt 2020 01a 27

Dla spragnionych paru godzin lub dni na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody w całej okazałości przedstawiciele linii Emirates wybrali kilka spośród najpiękniejszych i najciekawszych ich zdaniem tras pieszych na całym świecie, do których można dotrzeć z tymi liniami. 

Sri Lanka

Ciekawym pomysłem jest wyprawa na Szczyt Adama, ważne miejsce pielgrzymek na Sri Lance. Na wierzchołku znajduje się olbrzymi odcisk stopy, który zdaniem wyznawców różnych religii należy do Buddy, Śiwy lub Adama – zależy, kogo się spyta. Góra o wysokości 2243 m n.p.m. jest położona na terenie Płaskowyżu Centralnego Sri Lanki, dokąd można dojechać pociągiem ze stolicy kraju Kolombo. Podejście zaczyna się w środku nocy, dzięki czemu szczyt wita swoich zdobywców widowiskowym i niezwykle fotogenicznym wschodem...


Wydanie: 1/2020, ŚWIAT BRANŻY

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail