Łączymy nurkowanie z dodatkowymi atrakcjami regionu

Często zgłaszają się do nas firmy, które chcą uatrakcyjnić wyjazd integracyjny bądź zorganizować dla swoich pracowników inne zajęcia sportowe niż klasyczna siłownia – zapewniają Błażej Kabziński i Emma Marczewska z GoDiving.

rozmawiał Zbigniew Adamów-Bielkowicz

rt 2020 02a 14

Kto może nurkować rekreacyjnie?

 Właściwie każdy. Nurkowanie staje się coraz popularniejsze na całym świecie, również w Polsce. To, co kilkanaście lat temu wydawało się elitarne i niedostępne, teraz jest w zasięgu ręki właściwie każdego. Najważniejsze są chęci i trochę czasu. Większość organizacji nurkowych proponuje zajęcia dla dzieci już od ósmego roku życia, a pierwszy stopień nurkowy można uzyskać już w wieku 10 lat. Oczywiście należy być w ogólnie dobrej kondycji, jednak nawet osoby niepełnosprawne mogą cieszyć się nurkowaniem pod opieką specjalnie wykwalifikowanych instruktorów. 

Czy zmienił się typ nurka, który korzysta z oferty zarówno szkoleniowej, jak i wyjazdowej w przeciągu państwa działalności na rynku?

Tak – na plus. Zauważyliśmy dwa trendy. Po pierwsze, jak już wspomnieliśmy, nurkowanie stało się bardziej przystępne finansowo. Również duża...


Wydanie: 3/2020, WYWIAD
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail