Włochy otwierają granicę od 3 czerwca!
europa

2020-05-17

Włoski rząd postanowił zezwolić na podróże pomiędzy Włochami i innymi krajami strefy Schengen oraz w samych Włoszech. Granice mają zostać otwarte 3 czerwca. Takie postanowienie podjęto na piątkowej sesji Rady Ministrów.
Italy1

Zgodnie z zawiadomieniem opublikowanym na stronie internetowej włoskiego rządu Rada Ministrów, na wniosek Prezydenta Giuseppe Conte i Ministra Zdrowia Roberto Speranzy, zatwierdziła dekret z mocą ustawy, który wprowadza dalsze pilne środki w celu zaradzenia sytuacji kryzysowej epidemiologicznej ze strony COVID- 19

Dekret przewidujący ponowne otwarcie granic Włoch 3 czerwca stwierdza, że decyzja może zostać cofnięta, jeśli sytuacja we Włoszech w zakresie częstości zakażeń koronawirusem ponownie się pogorszy. Nie określa jednak środków ochrony zdrowia i bezpieczeństwa podjętych dla podróżnych przybywających do Włoch po 3 czerwca. Dokument nie określa jednak środków ochrony zdrowia i bezpieczeństwa podjętych dla zabezpieczenia podróżnych przybywających do Włoch po 3 czerwca.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail