Tunezja wypoczynek w czasach epidemii

Tunezja w ostatnich latach była popularnym miejscem wypoczynku rodaków, a zainteresowanie wzrastało z roku na rok. Nic w tym dziwnego, gdyż tutaj słońce świeci przez ponad 300 dni w roku, przyjemny piasek na plaży i temperatura wody w Morzu Śródziemnym zawsze zachęca do kąpieli. A wszystko to znów jest dostępne dla polskich turystów.

rt 2020 08a 30

 

Większość hoteli, mimo że zlokalizowane są nad brzegiem morza, posiada także swoje baseny. Większe kompleksy dodatkowo zachęcają własnymi parkami rozrywki. W każdym hotelu turysta jest gościem, o którego się dba. Tunezja jest stosunkowo małym krajem, więc chcąc zwiedzić główne miejsca i obiekty przy okazji wypoczynku na plaży, nie musimy myśleć o przelotach na długich dystansach, ale o podróżowaniu samochodem. Taką korzystną sytuację dostrzegli także turyści z Niemiec czy Francji, którzy należą do najliczniejszych narodowości odwiedzających Tunezję. Jak dobrze i swobodnie czują się tutaj Polacy, można się przekonać niemal w każdym hotelu, przy popularniejszym miejscu czy zabytku. Sympatyczna obsługa stara się zagadywać łamaną polszczyzną. Tunezja to nie tylko piękne plaże i ciepłe morze. To także ogromne bogactwo historyczne i naturalne plenery filmowe wykorzystywane w wielu superprodukcjach, takich jak „Gwiezdne wojny”, „Quo vadis” czy „Angielski pacjent”. Jeśli tylko mamy taką możliwość, warto poznać ten kraj nie tylko od strony hoteli i wypoczynku na plaży. Albin Marciniak

Wydanie: 8/2020, ŚWIAT BRANŻY
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail