touroperatorzy

Dreamilnerem z Rainbow na Dominikane i do Meksyku

2021-02-11

Do latających z Warszawy na Karaiby Dreamilnerów touroperator dodaje kolejne dwie nowości. Od końca lutego Klienci Rainbow będą mogli polecieć najbardziej komfortowym samolotem szerokokadłubowym na Dominikanę i do Meksyku również z Katowic. Pierwszy wylot już 25 lutego.

Meksyk

Oferowane przez nas imprezy realizowane Dreamlinerem na Dominikanę i do Meksyku z Warszawy cieszą się bardzo dużą popularnością. Klienci bardzo stęsknili się za wakacjami, możliwością wyrwania się i złapania oddechu w miejscu gdzie jest ciepło. Kilka tygodni temu zwiększyliśmy samolot, który lata co tydzień z Warszawy na największą wersję, zabierająca na pokład prawie 300 pasażerów. Teraz zdecydowaliśmy się dodać kolejną maszynę, która poleci bezpośrednio z Katowic. I to od razu do dwóch różnych destynacji – mówi Maciej Szczechura z Rainbow.

Na start oferty wylotów z Katowic Rainbow przygotował specjalną ofertę. Ceny tygodniowych wakacji na Dominikanie w hotelu 4 gwiazdkowym z wyżywieniem All Inclusive zaczynają się już od 3 999 zł od osoby, a w hotelu 5 gwiazdkowym od 4 499 zł. W Meksyku do wyboru jest kilkadziesiąt hoteli – od luksusowych po ekonomiczne, a wszystkie przy wspaniałych plażach Jukatanu. Ceny zaczynają się już od 4 999 zł od osoby za pobyt w 5 gwiazdkowych hotelach renomowanej sieci Iberostar.

Wyloty z Katowic do Meksyku odbywać się będą w każdy czwartek, a na Dominikanę w każdą sobotę. Klienci będą mogli polecieć nowoczesnym samolotem w jednej z trzech klas: Economy, Premium lub Business.

Od turystów lecących na Dominikanę i do Meksyku nie jest wymagany test na Covid przed podróżą. W większości hoteli oferowana jest natomiast możliwość wykonania testu przed powrotem, co pozwala uniknąć kwarantanny po powrocie do kraju. Niektóre sieci hoteli ofertują taki test wręcz za darmo.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail