Traveltech

Nocowanie.pl z nową stroną główną

2021-04-23

Każda podróż zaczyna się od wyboru noclegu! Dlatego Nocowanie.pl jeszcze bardziej ułatwia turystom planowanie wypoczynku, wprowadzając nową wersję strony głównej.  

Nocowanie.pl nowa strona gowna

Portal Nocowanie.pl już od ponad 15 lat towarzyszy turystom podczas planowania wypoczynku w Polsce. W bazie możemy znaleźć około 50 tysięcy ofert noclegowych w najpiękniejszych zakątkach kraju, które nadają się na każdą okazję i kieszeń!  

- Jesteśmy pierwszym wyborem dla blisko 3 mln Polaków, który planują z nami swoje urlopy. Wprowadziliśmy szereg zmian na stronie głównej Nocowanie.pl, by to planowanie było jeszcze łatwiejsze. Kierujemy się hasłem User First, dbając o komfort naszych użytkowników. Zaznaczamy też, że to pierwszy etap dużych usprawnień, jakie zamierzamy wdrożyć w nadchodzących miesiącach. - mówi Kamila Miciuła z portalu Nocowanie.pl.

Od dłuższego czasu badaliśmy oczekiwania turystów wobec portalu. Sprawdzaliśmy też, czego i w jaki sposób szukają użytkownicy. Usprawnienia, które proponujemy, uwzględniają więc potrzeby oraz sugestie turystów, planujących wypoczynek w Polsce i szukających noclegów w naszym portalu.  

Wprowadzone zmiany są widoczne już na pierwszy rzut oka.  Co i dlaczego się zmieniło? 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail