europa

Stubai gotowy na sezon

2021-09-28

Ten popularny wśród Polaków region szykuje się w tym roku do otwarcia i przyjęcia turystów. Choć oczywiście nikt obecnie nie jest w stanie przewidzieć, jak rozwinie się sytuacji, to jednak przygotowano się, jak do normalnego sezonu i wszyscy zarówno narciarze jak i mieszkańcy zakładają, że będzie to normalny sezon. na str1

Oczywiście, to, że ostatni sezon właściwie się nie odbył, nie oznacza, że w regionie próżnowano i nie remontowano i nie przygotowywano nowości. Otwarcie w samym Stubai Glacier planowane jesy na weekend 5-7 listopada.

Na gości czeka jak zawsze cała masa atrakcji. Szusować można w jednym z 4 ośrodków narciarskich, oferujących 150 km tras o różnym stopniu trudności. Do tego 73 km tras biegowych, 80 km zimowych szlaków turystycznych, 40 km trasy saneczkowe, 3 lodowiska i 2 parki śnieżne freestyle.

Więcej szczegółów w najnowszym numerze Rynku Turystycznego.

 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail