Traveltech

Kiwi.com i Spirit Airlines

2022-07-12

Kiwi.com i Spirit Airlines podejmują współpracę i oferują dostęp do jeszcze atrakcyjniejszych cenowo lotów w USA, Ameryce Łacińskiej i na Karaibach.

pobierz

Spirit Airlines skorzystają z bezpośredniego dostępu do globalnej bazy klientów Kiwi.com i możliwości zintegrowania swoich lotów z trasami długodystansowymi w połączeniu z innymi liniami lotniczymi, a także z transportem naziemnym. 

Linie lotnicze Spirit Airlines (NYSE: SAVE) nawiązały współpracę z Kiwi.com, wyszukiwarką tanich lotów oraz firmą traveltech, aby zapewnić podróżnym nowe możliwości znalezienia tanich lotów w jeszcze niższych cenach, na terenie USA, Ameryki Łacińskiej i na Karaibach. Kiwi.com zintegrowała funkcję New Distribution Capability (NDC) linii lotniczych Spirit, umożliwiając pozyskiwanie taryf i ofert bezpośrednio od linii lotniczych z certyfikatem IATA. W rezultacie klienci Kiwi.com mogą korzystać z szybkiego i łatwego dostępu do przystępnych cen na loty do ponad 90 miejsc obsługiwanych przez Spirit Airlines.

„Nasza bezpośrednia integracja ze Spirit Airlines to bardzo dobra wiadomość dla podróżnych, którzy polegają na wyszukiwaniu i rezerwowaniu unikatowych opcji podróży za pomocą Kiwi.com.” – powiedział Golan Shaked, dyrektor handlowy Kiwi.com. „Spirit Airlines skorzystają z bezpośredniego dostępu do globalnej bazy klientów Kiwi.com i możliwości zintegrowania swoich lotów z trasami długodystansowymi w połączeniu z innymi liniami lotniczymi, a także z transportem naziemnym”.

„More Go to nasza mantra, czyli zapewnienie naszym klientom jeszcze więcej możliwości. Ceszymy się, że użytkownikom Kiwi.com możemy zaoferować więcej opcji, wyborów i konkurencyjnych cenowo lotów na terenie obu Ameryk.” – powiedział Richard Lowry, starszy dyrektor ds. dystrybucji i sprzedaży w Spirit Airlines.

Integracja jest wdrażana dla Kiwi.com na wszystkich rynkach i już zaobserwowano stopniowy wzrost ruchu.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail