Niemcy krok po kroku

Nasz zachodni sąsiad od kilku lat promuje turystykę zrównoważoną i aktywną. Co ważne, poza hasłami i kampaniami promocyjnymi idzie za tym odpowiednie kształtowanie oferty. Dlatego miłośnicy wędrówek znajdą tam ofertę dla każdego poziomu zaawansowania.

rt 2023 02h 16

Praktycznie każdy region Niemiec ma swoje szlaki będące wizytówką pieszej turystyki. Niektóre z nich na wybranych odcinkach korzystają z konstrukcji umożliwiających podziwianie okolicy z innej perspektywy, inne znów prowadzą od zabytku do zabytku, jeszcze inne wiodą wśród natury niemal nietkniętej ręką człowieka. Słowem, każdy znajdzie coś, co najbardziej lubi. Parę ciekawych, a stosunkowo mało znanych szlaków znajduje się blisko naszej granicy. Warto je popularyzować wśród polskich turystów. 

WŚRÓD LASÓW, PÓL I JEZIOR BRANDENBURGII

Brandenbuskim „szlakiem flagowym” jest mierząca 152 km Uckermärker Landrunde. Szlak, a właściwie sieć, prowadzi pośród lasów i jezior tego graniczącego z Polską landu. Droga prowadzi m.in. przez rezerwat biosfery UNESCO Schorfheide- -Chorin. Miejsce to może...ZBIGNIEW ADAMÓW-BIELKOWICZ

Wydanie: 2/2023, PREZENTACJE
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail