5 tanich miast na krótki wypad

Przy okazji sporządzania raportu na temat trendów w podróżach specjaliści z Accoru zaproponowali pięć tanich miejsc do rozważenia jako punkt docelowy na wypad. Co ciekawe, niemal wszystkie zlokalizowane są w Europie Wschodniej.

ht 2024 03 443171 774601

Co więc sądzą zawodowi hotelarze o atutach krajów z naszej części Europy i co uważają w nich za najbardziej interesujące (poza cenami, które były tu kluczem)?


Dla nas najciekawsza jest druga pozycja. TALLINN, ESTONIA Ze średniowiecznym Starym Miastem wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO, zróżnicowanymi dzielnicami i bogatą sceną kulturalną, Tallinn jest tętniącym życiem miejscem przez cały rok. Doskonały dla smakoszy, szczyci się wieloma lokalnymi przysmakami, często inspirowanymi kuchnią skandynawską, wieloma restauracjami wymienionymi w przewodniku Michelin i dwiema z gwiazdkami Michelin. Zdobył tytuł Zielonej Stolicy Europy 2023, co nie dziwi, biorąc pod uwagę, że jedna czwarta miasta składa się z terenów zielonych z parkami w większości dzielnic, w tym barokowego parku pałacowego...OPR. ANDRZEJ JARCZEWSKI

Wydanie: 3/2024, ANALIZA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RYNKU TURYSTYCZNEGO to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.rynek-turystyczny.pl
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail