europa

Promocja Polski podczas 75-lecia słynnych ogrodów Keukenhof

2024-04-29

Do połowy maja br. potrwa promocja Polski na specjalnych autobusach Keukenhof Express Bus jeżdżących do słynnych ogrodów pod Amsterdamem. Kampania „Odkryj polskie dziedzictwo UNESCO” jest realizowana przez Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Amsterdamie (ZOPOT).
HOlandia1
Ogrody Keukenhof to jedna z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych kraju wiatraków i każdego roku odwiedza je ok. 1,5 miliona osób. W tym roku kierownictwo ogrodu spodziewa się większej ilości gości ze względu na to, iż obchodzi on 75-lecie istnienia. ZOPOT w Amsterdamie postanowił wykorzystać tę okazję od zachęcenia Holendrów oraz zagranicznych turystów do odwiedzenia Polski.
Kampania trwająca od połowy marca br. zaplanowana jest na 7 tygodni. Reklamy Polski umieszczone są na tyle pojazdów kursujących z Amsterdamu, lotniska Schiphol, Haarlem oraz Leiden. Autobusy jeżdżą 7 dni w tygodniu pomiędzy 7.30 rano a 20.00 wieczorem. Ogrody Keukenhof położone są w centralnej części kraju, a dotarcie do nich możliwe jest przy pomocy własnego środka transportu lub Keukenhof Express Bus.
Do celów promocji wybrano wizualizacje Warszawy, Krakowa oraz Białowieży w wiosennej odsłonie. „Użyte w języku angielskim hasło reklamowe +Discover UNESCO heritage in Poland+ pozwoli na dotarcie do zarówno odbiorców holenderskich, jak i zagranicznych” – mówi Małgorzata Duijnmayer z amsterdamskiego ośrodka POT.
W ocenie Dominiki Szulc, dyrektor zagranicznych ośrodków POT w Amsterdamie i Brukseli zarówno lokalizacja przystanków początkowych, końcowego, jak i trasa pojazdów są gwarancją, że reklama odniesie oczekiwane rezultaty. „Będzie ona widoczna zarówno dla ich bezpośrednich użytkowników, turystów odwiedzających Keukenhof, mieszkańców miast, użytkowników ruchu drogowego na trasie przejazdu, jak i pieszych i licznych rowerzystów znajdujących się w okolicach miejsc postojowych” – uważa dyr. Szulc.
Keukenhof to jeden z największych ogrodów na świecie. Park znajduje się na ogromnej, mającej rozmiar pięćdziesięciu boisk piłkarskich, przestrzeni. To prawdziwy raj dla miłośników kwiatów, gdzie można podziwiać ogromną różnorodność odmian tulipanów, narcyzów, hiacyntów i wielu innych kwiatów w pięknych aranżacjach.

Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail