polska

Jubileuszowa edycja MEET THE BIDDER z udziałem Arabii Saudyjskiej

2022-06-09

We wtorek 14 czerwca 2022 w hotelu WESTIN WARSAW odbędzie się 30 Jubileuszowa Edycja MEET THE BIDDER SMART Fairs!

 1 1520x445px

Złotym partnerem wydarzenia będzie Arabia Saudyjska. Będzie to wyjątkowa okazja, aby dowiedzieć się więcej o najbardziej ekscytującym kierunku turystycznym na świecie, jego bogatej ofercie kulturalnej i dziedzictwie kulturowym. Arabia Saudyjska to kraj pełen różnorodnych krajobrazów, jednocześnie z szeroką ofertą rozrywkową.

Wielu interesujących wystawców zapowiedziało swoją obecność na wydarzeniu. Będzie z nami przekrój biur podróży i DMC: z Etiopii, Bułgarii, Chorwacji, Grecji, Francji, Wietnamu, Jamajki i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Przedstawiciele wiodących sieci hotelowych jak Barcelo, Melia, Movenpick,  Kempinski, Gloria, Vienna House zaprezentują swoje oferty. O możliwości współpracy opowiedzą także narodowe lub regionalne biura promocji - Grecji, Brandenburgii, Lwowa, Jamajki.

Jak zawsze będą przedstawiciele nowych technologii - IncentiveApp

Każdy aktywny uczestnik tego wydarzenia będzie miał szansę przy odrobinie szczęścia wygrać w naszej grze MICE Bingo pobyt w egzotycznym hotelu, gadżet związany z podróżami. 

Arabia Saudyjska jest Złotym Partnerem 30 Jubileuszowej Edycji MEET THE BIDDER SMART Fairs. Wśród Partnerów MTB są SITE i SOIT, a po stronie mediów THINK MICE, MICE Poland, Business Traveller,  Świat, nowaturystyka.pl, WASZA TURYSTYKA, Travel Compass oraz Rynek Turystyczny.

Na uwagę zasługuje udział międzynarodowych przedstawicieli mediów: MICE & TOURISM around the world e-magazine oraz EVINTRA.

Warto podkreślić, że na tych, którzy tego dnia będą z nami, czeka jeszcze Niespodzianka Jubileuszowa. 

Wydarzenie skierowane jest do osób, które na co dzień zajmują się organizacją wyjazdów zagranicznych. Udział jest bezpłatnyalenależy zarejestrować się poprzez formularz na stronie internetowej:

https://app.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer 

 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail