polska

MEET THE BIDDER znów w wersji GRAND EDITION

2022-11-14

Meet the Bidder Grand Edition odbędzie się 23 listopada 2022 w hotelu Arche Krakowska w Warszawie.  Organizatorzy szykują nową formułę wydarzenia a wraz z nią wiele niespodzianek i nowych doświadczeń.

Beeder

Uczestnictwo w nadchodzącej edycji potwierdziło już blisko80 wystawców z całego świata (pełna lista znajduje się w formularzu zgłoszeniowym), także z mniej oczywistych, czy egzotycznych kierunków jak: Liban, Wyspy Owcze, Kostaryka, Jamajka, Aruba, Indie, Malediwy, Singapur, RPA, Nepal, Etiopia, Szwecja, Czarnogóra, Estonia, Litwa czy Mołdawia. Zbliżająca się edycja będzie naprawdę wielokulturowa i zbierze przedstawicieli reprezentujących ponad 50 kierunków wyjazdowych

Wydarzenie skierowane jest do osób, które na co dzień zajmują się organizacją wyjazdów zagranicznych. Aby wziąć bezpłatny udział w spotkaniach B2B należy się zarejestrować poprzez formularz na stronie internetowej.

NOWA FORMUŁA „TRAVEL EXPERIENCE EXPERT”
Każdy zarejestrowany uczestnik, który odbędzie odpowiednią ilość spotkań weźmie udział w naszej grze, która przeprowadzimy podczas wieczoru „Travel Experience Expert Evening” Można będzie wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych wystawców w kategoriach:

  • Let’s Taste - smakołyki z wybranych destynacji
  • Let’s Experience - unikalne przeżycia
  • Let’s Stay - atrakcyjne pobyty w hotelach, lodge i resortach
  • Let’s Fly - bilety lotnicze

Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail