świat

Jeden z największych amerykańskich touroperatorów wprowadza Polskę do bieżącej oferty

2024-05-13

Dzięki staraniom Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Chicago wycieczki do Polski zostały dodane do katalogu jednego z największych touroperatorów w Stanach Zjednoczonych.

 

USA pl


Pleasant Holidays proponuje obecnie zakwaterowanie w 30 hotelach, w tym takich sieci jak Hilton, Marriott i Holiday Inn, a także między innymi przeloty, transfery, prywatne wycieczki w Krakowie, Warszawie i Gdańsku. W ofercie ma na przykład: zwiedzanie pokrzyżackiego zamku w Malborku, szlaki związane z dziedzictwem chrześcijańskim oraz żydowskim, czy zwiedzanie warszawskiej Pragi z degustacją w Muzeum Polskiej Wódki. Sprzedaż na 2024 rok i 2025 właśnie się zaczyna. 

 

- Marka Pleasant Holidays oraz Journese z przyjemnością wprowadziły ofertę wakacyjną
w Polsce, obejmującą hotele światowych marek, takich jak Hilton, Marriott i Holiday Inn
- mówi Jack E. Richards, prezes i dyrektor generalny Pleasant Holidays.

 

Działający od 1959 roku touroperator oferuje pakiety wakacyjne, loty, hotele, rejsy, wynajem samochodów, ubezpieczenie podróży i powiązane usługi turystyczne do najpopularniejszych miejsc na świecie, w tym do Afryki, Azji, Ameryki Środkowej i Południowej, Meksyku,  Europy, na Karaiby i Hawaje, Bliski Wschód, w rejon Południowego Pacyfiku (Wyspy Cooka, Fidżi
i Tahiti) oraz wakacyjne rejsy.
Portfolio marek turystycznych firmy obejmuje: Pleasant Holidays, Journese®, Pleasant Activity℠ i Air By Pleasant.

 

Journese to luksusowa marka Pleasant Holidays kusząca spersonalizowanymi cztero-
i pięciogwiazdkowymi podróżami po całym świecie. Obsługując wymagających urlopowiczów od 1977 roku Journese zapewnia doradcom turystycznym i wczasowiczom doskonałą obsługę butikową, wiedzę ekspercką, najlepsze kurorty oraz opcje luksusowego wynajmu wakacyjnego.

 

Siedziba Pleasant Holidays znajduje się w Westlake Village w Kalifornii, a biura regionalne
w San Diego i Honolulu z zespołem liczącym ponad 400 pracowników.

 


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail