polska

Agnieszka Puszczewicz zajmie się travel consultingiem

2022-11-18

Właśnie przedstawiono w mediach społecznościowych nowy projekt zawodowy Agnieszki Puszczewicz. Bazuje on na Jej dotychczasowym doświadczeniu zarówno w turystyce, jak i public relations oraz marketingu.
 AP

Nowy brand The Gray Lab by Agnieszka Puszczewicz jest butikową agencją zajmując się travel consultingiem. Jej szeroka oferta skierowana jest do wszystkich podmiotów z branży turystycznej, które potrzebują połączenia praktycznego doświadczenia wyniesionego z branży turystycznej, kontaktów biznesowych, jak i kreatywnego podejścia PR-u i marketingu.
 
„Chciałam kontynuować swoją dotychczasową pracę, dlatego stworzyłam firmę, za którą stoją doświadczenie, jakość, ale i radość tworzenia łamiąca stereotypy. Zapraszam do współpracy biura podróży, branże MICE, organizacje turystyczne, media oraz wszystkich tych, dla których ważny jest ciągły rozwój turystyki” powiedziała Agnieszka Puszczewicz
 
Puszczewicz zamierza kontynuować dotychczasową współpracę zarówno z Chorwacją, jak i Polską, ale w Jej najbliższych planach jest dalszy rozwój, o którym poinformuje w stosownym czasie.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail