polska

V ALLinTOO - Kraków

2024-03-26

V edycja Międzynarodowego Workshopu Turystycznego ALLinTOO Krakowie odbyła się 13 i 14 marca w Park Inn by Radisson Kraków.

20240313 095018

Na początek w imieniu organizatorów wystąpili:Michał Domański - właściciel magazynu "All Inclusive", Zuzanna Sprycha - wiceprezeska Turystycznej Organizacji Otwartej (TOO), a także Andreea Cheratoiu – dyrektorka generalna Park Inn by Radisson w Krakowie i Jakub Rosły - kierownik Łódź Convention Bureau, który zaprosił od razu na kolejną, VI edycję Międzynarodowego Workshopu Turystycznego ALLinTOO w listopadzie w Łodzi.

W spotkaniu wzięło udział 54. wystawców przybyłych z 35 krajów w tym z Polski. Byli goście z krajów sąsiednich jak Słowacja czy Litwa, tych dalszych jak Włochy, Chorwacja czy Hiszpania i Belgia, całkiem odległych jak Maroko, Gruzja i Arabia Saudyjska, ale również bardzo odległych i egzotycznych z naszego punktu widzenia jak Sri Lanka, Bhutan czy Mauritius. Spotkało się z nimi około 100 touroperatorów z Polski i Czech.

 Uczestnicy spotkania mogli skorzystać z aplikacji specjalnie przygotowanej na tę okazję przez ConnectTo Global.

Poza licznymi i owocnymi spotkaniami uczestnicy mieli okazje wylosować liczne nagrody czy skosztować tokaja, którego degustacje przygotowała firma Grand Tokaj.

Drugiego dnia odbyło się zwiedzanie Krakowa w zespołach w stylu team bulding, które zorganizowała firma Open Mind Team.

Jak informują organizatorzy następne spotkanie z tego cyklu VI ALLinTOO odbędzie się 13-14 listopada, tym razem w Łodzi.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RYNKU TURYSTYCZNEGO:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło


E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail